TEEKANNE po raz kolejny wspiera wydarzenie filmowe

Już 25 maja 2017 r. w krakowskim kinie Multikino odbędzie się kolejna odsłona Kina na Obcasach. Uczestniczki zobaczą film „Mamy2mamy” oraz otrzymają herbaciane prezenty od marki TEEKANNE, partnera wydarzenia.

47-letnia Mado przeżywa drugą młodość. Imprezuje, bawi się i podbija serca paryskich mężczyzn. Jest zdecydowanym przeciwieństwem swojej córki – dojrzałej i odpowiedzialnej 30- sto letniej Avril. Obie mieszkają razem, a nawet zachodzą w ciążę w tym samym czasie. Jak razem uda im się urodzić i nie zwariować?

- Smaczna herbata i wprawiający w doskonały nastrój film to połączenie, które jest bliskie każdej kobiecie – mówi Joanna Fijałkowska, Trade Marketing Specialist z TEEKANNE. - Uczestniczki seansu w krakowskim Multikinie otrzymają herbatki TEEKANNE, których smak z pewnością umili spotkania z ulubionymi bohaterami filmów czy książek – dodaje.


Film „Mamy2mamy” będzie można zobaczyć w krakowskim Multikinie (ul. Dobrego Pasterza 128) o godzinie 19.00.

Koncern TEEKANNE to ponad 130 lat doświadczenia w zakresie produkcji herbaty. Wykwalifikowani specjaliści nieustannie pracują nad stworzeniem kolejnych, oryginalnych wariantów smakowych herbaty, które dostarczają niezapomnianych wrażeń konsumentom w różnych zakątkach świata. Siedziba firmy TEEKANNE POLSKA mieści się w Krakowie, a główna filia znajduje się w Dusseldorfie, w Niemczech (TEEKANNE GmbH & Co. KG).W asortymencie TEEKANNE Polska znajdziemy wiele rodzajów herbat, ponad 80 różnych produktów, które można znaleźć na sklepowych półkach nie tylko w Polsce, ale też w wielu krajach europejskich. 

 

Więcej informacji: 
www.teekanne.pl