TEEKANNE wspiera Akademickie Mistrzostwa w strzelectwie sportowym

Firma TEEKANNE po raz kolejny została partnerem Akademickich Mistrzostw Polski w strzelectwie sportowym. Na uczestników zawodów czekają pakiety nagród przygotowane przez jednego z największych producentów herbat w Europie.

Akademickie Mistrzostwa Polski w strzelectwie sportowym odbędą się w dniach 15-18.06.2017 w Ludowym Klubie Sportowym w Myślenicach (ul. Mostowa 57). W 10 konkurencjach rozgrywanych podczas zawodów wezmą udział kobiety i mężczyźni. 

Wsparcie dla aktywnych  

Po raz pierwszy młodzieżowe zawody zostały imprezą centralną PZSS, a udział w nich umożliwia w późniejszym terminie start w Mistrzostwach Polski Kobiet i Mężczyzn. – Nasza firma wspiera aktywny styl życia i prozdrowotną postawę młodych osób – mówi Joanna Fijałkowska, Trade Marketing Manager TEEKANNE. – Cieszymy się, że możemy dzielić się z nimi tym, co mamy najlepsze – dodaje.  

Wszyscy uczestnicy zawodów będą mieć okazję do spróbowania owocowych smaków herbatek TEEKANNE. Laureaci pierwszych miejsc mogą liczyć na specjalne zestawy produktów, a wśród nich m.in. zielona herbata TEEKANNE Sencha Royal, aromatyzowana mieszanka herbatek owocowych o odświeżającym smaku kwiatu czarnego bzu i soczystych cytryn TEEKANNE Garden Selection oraz herbatka owocowa stanowiąca połączenie owoców z aromatem jagód TEEKANNE Wild Berry.  

Koncern TEEKANNE to ponad 130 lat doświadczenia w zakresie produkcji herbaty. Wykwalifikowani specjaliści nieustannie pracują nad stworzeniem kolejnych, oryginalnych wariantów smakowych herbaty, które dostarczają niezapomnianych wrażeń konsumentom w różnych zakątkach świata. Siedziba firmy TEEKANNE POLSKA mieści się w Krakowie, a główna filia znajduje się w Dusseldorfie, w Niemczech (TEEKANNE GmbH & Co. KG).W asortymencie TEEKANNE Polska znajdziemy wiele rodzajów herbat, ponad 80 różnych produktów, które można znaleźć na sklepowych półkach nie tylko w Polsce, ale też w wielu krajach europejskich. 

Więcej informacji: 
www.teekanne.pl