TEEKANNE wspiera najsilniejszych biegaczy

Marka TEEKANNE została partnerem Gali Biegów Ultra i organizowanych w ramach tego wydarzenia zawodów: Nocnego Ultra Dystansu, Ultra Porannego Patrolu oraz Biegu Sztafetowego. 30 – to łączna liczna godzin zaplanowanych na pokonanie dystansów.

Gala Biegów Ultra odbędzie się w dniach 29-30 lipca 2017 na krakowskich Błoniach. Zawody są nie lada wyzwaniem dla osób chcących zmierzyć się z własnymi ograniczeniami – fizycznymi oraz psychicznymi. Wezmą w nich udział zarówno ci, którzy zaliczyli już kilka maratonów, jak i amatorzy biegania, którzy chcą spróbować swych sił na długim dystansie.

Szansa na pokonanie słabości

- Marka TEEKANNE kontynuuje proces wspierania osób pokonujących własne słabości, dbających o sylwetkę i prowadzących aktywny tryb życia – mówi Joanna Fijałkowska, Trade Marketing Manager TEEKANNE. Laureaci biegów otrzymają od znanego producenta zestawy herbat w najpopularniejszych smakach m.in. TEEKANNE LOVE o smaku owocu granatu czy zieloną herbatę TEEKANNE Zen Chai.

Dla fanów długodystansowych biegów organizatorzy Gali zaplanowali trwające 12 godzin zawody Nocny Ultra Dystans oraz Bieg Sztafetowy. Pierwsze wydarzenie daje możliwość indywidualnego sprawdzenia własnej kondycji, drugie zapewnia szansę startu z grupą znajomych, którzy na co dzień wspólnie trenują. Trwający 6 godzin Poranny Patrol jest odpowiedzią na prośbę biegaczy, którzy nie czują się na siłach, by biegać przez 12 godzin.

Koncern TEEKANNE to ponad 130 lat doświadczenia w zakresie produkcji herbaty. Wykwalifikowani specjaliści nieustannie pracują nad stworzeniem kolejnych, oryginalnych wariantów smakowych herbaty, które dostarczają niezapomnianych wrażeń konsumentom w różnych zakątkach świata. Siedziba firmy TEEKANNE POLSKA mieści się w Krakowie, a główna filia znajduje się w Dusseldorfie, w Niemczech (TEEKANNE GmbH & Co. KG).W asortymencie TEEKANNE Polska znajdziemy wiele rodzajów herbat, ponad 80 różnych produktów, które można znaleźć na sklepowych półkach nie tylko w Polsce, ale też w wielu krajach europejskich. 

Więcej informacji: 
www.teekanne.pl