TEEKANNE wprowadza linię herbatek „emocjonalnych”

Marka TEEKANNE rewolucjonizuje świat herbat. Wprowadza do sklepów na polskim rynku linię herbatek „emocjonalnych”, której wyjątkowość polega na odwołaniu się do pozytywnych emocji.   

Szczególnie z myślą o pasjonatach wyszukanego charakteru herbat powstała znakomita seria TEEKANNE Limited Edition, którą tworzą owocowe herbatki:  DESIRE, PASSION oraz LOVE. – Konsumenci oprócz wyboru sprawdzonych smaków stawiają na nowe rozwiązania, które zapewnią ich podniebieniu dodatkowych doznań. TEEKANNE stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, zaspokajając gusta obecnych klientów, a potencjalnym oferując innowacyjne rozwiązania – mówi Joanna Fijałkowska, Trade Marketing Manager TEEKANNE.

Więcej wykwintnych chwil

TEEKANNE „DESIRE” to zniewalająca herbatka owocowa, niesamowite połączenie doznań smakowych z niebiańską symfonią aromatów „PASSION” jest herbatką o uwodzicielskim zapachu, który przywołuje egzotyczne marzenia, a wykwintny smak owocu marakui wywołuje dreszczyk zachwytu na kubkach smakowych. Z kolei herbatka „LOVE” to prawdziwa pokusa, w której smak granatu łączy się z przepysznymi owocami. Wszystkie trzy wyjątkowe mieszanki od TEEKANNE zostały stworzone z myślą o pasjonatach wspaniałego smaku. Warto jest ulec pokusie i dać się im uwieść, by móc delektować się wykwintnymi chwilami.

Aktualnie n owe produkty są wprowadzane do sklepów na terenie całej Polski. Tym samym TEEKANNE rozpoczyna kolejny, herbaciany sezon.

TEEKANNE. Tak smakuje herbata. Od 25 lat w Polsce.

Niedawno miała miejsce inauguracja fabryki i nowego biura TEEKANNE, które znajduje się w Kokotowie pod Krakowem na terenie Wielickiej Strefy Aktywności Gospodarczej. Oprócz zmiany lokalizacji marka świętuje także 25-lecie istnienia na polskim rynku.

Koncern TEEKANNE to ponad 135 lat doświadczenia w zakresie produkcji herbaty.  Wykwalifikowani specjaliści nieustannie pracują nad stworzeniem kolejnych, oryginalnych wariantów smakowych herbaty, które dostarczają niezapomnianych wrażeń konsumentom w różnych zakątkach świata. Siedziba firmy TEEKANNE POLSKA mieści się w Kokotowie, a główna filia znajduje się w Dusseldorfie, w Niemczech (TEEKANNE GmbH & Co. KG). W asortymencie TEEKANNE Polska znajdziemy wiele rodzajów herbat, ponad 120 różnych produktów, które można znaleźć na sklepowych półkach nie tylko w Polsce, ale też w wielu krajach europejskich.

www.teekanne.pl