TEEKANNE rozpoczęło współpracę z siecią kin Helios

Herbatki TEEKANNE pojawią się w sieci Helios, czyli 43 kinach w całej Polsce. Produkty marki czekają na uczestniczki seansów, które w grudniu, lutym lub marcu zdecydują się na udział w Kinie Kobiet.  

- Doskonała w smaku herbata i nastrojowy film to połączenie, które umili kobietom niejeden wieczór – mówi Joanna Fijałkowska, Trade Marketing Manager TEEKANNE. – Śledzenie losów ulubionych bohaterów z kubkiem herbaty w dłoni staje się o wiele przyjemniejsze – dodaje.

Wyjątkowe herbatki dla każdej pani

11 i 12 grudnia w kinach Helios odbyła się projekcja filmu „Zawsze jest czas na miłość” opowiadająca o tym, że nawet w jesieni życia możliwa jest miłość. Każda uczestniczka seansu otrzymała w prezencie herbatki owocowe TEEKANNE „LOVE”, a także miała możliwość zdobycia w konkursie wyjątkowych kolekcji produktów. Kobiety biorące udział w lutowym i marcowym Kinie Kobiet będą miały szansę na wygranie zestawu TEEKANNE LOVE Collection oraz TEEKANNE Fruit Collection. Każda kolekcja zawiera kilka rodzajów herbat w sam raz na chłodne wieczory.

Kino Kobiet to specjalne wydarzenia adresowane tylko dla pań. Seanse filmowe łączą się z dyskusjami, pokazami mody i konkursami. To świetna okazja do relaksu oraz spędzenia czasu w towarzystwie optymistycznie nastawionych do życia kobiet.

Koncern TEEKANNE to ponad 135 lat doświadczenia w zakresie produkcji herbaty. Wykwalifikowani specjaliści nieustannie pracują nad stworzeniem kolejnych, oryginalnych wariantów smakowych herbaty, które dostarczają niezapomnianych wrażeń konsumentom w różnych zakątkach świata. Siedziba firmy TEEKANNE POLSKA mieści się w Krakowie, a główna filia znajduje się w Dusseldorfie, w Niemczech (TEEKANNE GmbH & Co. KG).W asortymencie TEEKANNE Polska znajdziemy wiele rodzajów herbat, ponad 120 różnych produktów, które można znaleźć na sklepowych półkach nie tylko w Polsce, ale też w wielu krajach europejskich. 

 

Więcej informacji: 


www.teekanne.pl