Teresa Mroczek – Krupa nowym Dyrektorem Sprzedaży TEEKANNE Polska

Teresa Mroczek – Krupa dołączyła do zespołu TEEKANNE Polska. W maju 2018 roku objęła stanowisko Dyrektora Sprzedaży.

Nowa Dyrektor Sprzedaży TEEKANNE Polska jest związana z branżą spożywczą od prawie 20 lat. W tym czasie zdobyła bogate doświadczenie w zarządzaniu zespołami handlowymi oraz rozwoju sprzedaży na rynku krajowym i zagranicznym. Poprzednio kierowała działami sprzedaży m.in. Suedzucker Polska S.A. i Z.P.H „ARGO”. 

W TEEKANNE Polska Teresa Mroczek – Krupa będzie odpowiadać za organizację i zarządzanie siecią sprzedaży krajowej na rynku tradycyjnym i nowoczesnym. 

Koncern TEEKANNE to ponad 135 lat doświadczenia w zakresie produkcji herbaty. Wykwalifikowani specjaliści nieustannie pracują nad stworzeniem kolejnych, oryginalnych wariantów smakowych herbaty, które dostarczają niezapomnianych wrażeń konsumentom w różnych zakątkach świata. Siedziba firmy TEEKANNE POLSKA mieści się w Kokotowie, a główna filia znajduje się w Dusseldorfie, w Niemczech (TEEKANNE GmbH & Co. KG).W asortymencie TEEKANNE Polska znajdziemy wiele rodzajów herbat, ponad 80 różnych produktów, które można znaleźć na sklepowych półkach nie tylko w Polsce, ale też w wielu krajach europejskich. 

 

Więcej informacji: 
http://teekanne.pl/
https://www.facebook.com/herbatateekanne