TEEKANNE Polska partnerem koncertu premierowego „Malinowa” Stanisławy Celińskiej

W niedzielę, 8 lipca w Operze Krakowskiej odbędzie się premierowy koncert Stanisławy Celińskiej „Malinowa…”. Artystce towarzyszyć będzie zespół pod przewodnictwem Macieja Maruszko. Oprócz muzycznych wrażeń i dźwięków z najnowszej płyty studyjnej Stanisławy Celińskiej, na widzów czekać będzie malinowa herbatka TEEKANNE.

Koncerty „Malinowa…” promują najnowszą, wyczekiwaną przez wielbicieli Stanisławy Celińskiej płytę. Krążek składa się z 14 premierowych utworów w wykonaniu charyzmatycznej artystki, która zabiera w podróż po kawiarnianych jazzowych klimatach, pełnych zmysłowych dźwięków fortepianu, saksofonu, akordeonu i kontrabasu. Stanisława Celińska kontynuuje docenioną już przez publiczność rolę doskonałej piosenkarki, która wie jak przyciągnąć słuchacza wykorzystując pełnię dźwięków i emocji.

- Każdy kto w niedzielę przyjdzie na koncert „Malinowa” otrzyma w prezencie malinową herbatkę TEEKANNE „Raspberry”. Mamy nadzieję, że smak i aromat naszej „malinowej” będzie doskonałym dopełnieniem muzycznych wrażeń – mówi Joanna Fijałkowska, Trade Marketing Manager TEEKANNE Polska.

W warstwie tekstowej „Malinowa” to w większości autorskie teksty Stanisławy Celińskiej i trzy piosenki napisane przez Dorotę Czupkiewicz. Powstały one pod wpływem rozmów i historii opowiedzianych przez fanów na spotkaniach po koncertach. Za ich pomocą Artystka chce pomóc słuchaczom w różnych ważnych chwilach i rozterkach życiowych. Za muzykę, aranżacje i produkcję - podobnie jak przy poprzednich płytach - odpowiedzialny jest Maciej Muraszko, który tym razem  wzbogacił ją o nowe brzmienia. Niespodzianką jest utwór Ja-tu, Ty-tam zaśpiewany  w duecie z Piotrem Fronczewskiego oraz gościnny udział akordeonisty Marcina Wyrostka.

Koncern TEEKANNE to ponad 135 lat doświadczenia w zakresie produkcji herbaty. Wykwalifikowani specjaliści nieustannie pracują nad stworzeniem kolejnych, oryginalnych wariantów smakowych herbaty, które dostarczają niezapomnianych wrażeń konsumentom w różnych zakątkach świata. Siedziba firmy TEEKANNE POLSKA mieści się w Kokotowie pod Krakowem, a główna filia znajduje się w Dusseldorfie, w Niemczech (TEEKANNE GmbH & Co. KG).W asortymencie TEEKANNE Polska znajdziemy wiele rodzajów herbat, ponad 80 różnych produktów, które można znaleźć na sklepowych półkach nie tylko w Polsce, ale też w wielu krajach europejskich. 

 

Więcej informacji: 
http://teekanne.pl/
https://www.facebook.com/herbatateekanne