TEEKANNE Polska partnerem XXII Otwartych Mistrzostw Krakowa w Scrabble®

28-29 lipca 2018 roku w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie odbędą się XXII Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble®. Jak co roku uczestnicy turnieju będą mogli zrelaksować się w towarzystwie herbat TEEKANNE. Producent przekaże również herbaciane nagrody dla najlepszych zawodników.

Krakowski turniej, rozgrywany pod auspicjami Polskiej Federacji Scrabble, należy do elitarnego cyklu Grand Prix 2018, jak również Mistrzostwa Regionów 2018. Biorą w nich udział zawodnicy z czołówki ogólnopolskiego rankingu. 

- Nasze herbaty towarzyszą konsumentom nie tylko podczas posiłków, ale również podczas relaksu na przykład wieczoru z ulubioną książką, czy podczas gry w ulubioną grę. Właśnie dlatego od kilku lat aktywnie wspieramy organizatorów Otwartych Mistrzostw Krakowa w Scrabble – mówi Joanna Fijałkowska, Trade Marketing Manager TEEKANNE. Cieszymy się, że nasze herbaty będą z zawodnikami podczas turnieju, jak i po jego zakończeniu. Mamy nadzieję, że filiżanka herbaty TEEKANNE będzie przywoływać dobre wspomnienia po zakończeniu zawodów – dodaje.

Podczas zawodów uczestnicy będą mogli spróbować kultowych smaków herbat TEEKANNE, m.in. TEEKANNE Earl Grey i TEEKANNE Green Tea Opuncia, jak również hitów ostatnich sezonów, m.in. TEEKANNE LOVE.

Koncern TEEKANNE to ponad 135 lat doświadczenia w zakresie produkcji herbaty. Wykwalifikowani specjaliści nieustannie pracują nad stworzeniem kolejnych, oryginalnych wariantów smakowych herbaty, które dostarczają niezapomnianych wrażeń konsumentom w różnych zakątkach świata. Siedziba firmy TEEKANNE POLSKA mieści się w Kokotowie pod Krakowem, a główna filia znajduje się w Dusseldorfie, w Niemczech (TEEKANNE GmbH & Co. KG).W asortymencie TEEKANNE Polska znajdziemy wiele rodzajów herbat, ponad 80 różnych produktów, które można znaleźć na sklepowych półkach nie tylko w Polsce, ale też w wielu krajach europejskich. 

 

Więcej informacji: 
http://teekanne.pl/