„Malinowa…” Stanisławy Celińskiej z TEEKANNE Raspberry

W najbliższy weekend w Krynicy Zdrój i Muzycznej Owczarni w Szczawnicy odbędą się kolejne koncerty promujące płytę „Malinowa…” Stanisławy Celińskiej. Na słuchaczy, oprócz muzycznych wrażeń czekać będą ponownie malinowe herbatki TEEKANNE „Raspberry”.

Koncerty „Malinowa…” promują najnowszą, wyczekiwaną przez wielbicieli Stanisławy Celińskiej płytę. Krążek składa się z 14 premierowych utworów w wykonaniu charyzmatycznej artystki, która zabiera w podróż po kawiarnianych jazzowych klimatach, pełnych zmysłowych dźwięków fortepianu, saksofonu, akordeonu i kontrabasu. Stanisława Celińska kontynuuje docenioną już przez publiczność rolę doskonałej piosenkarki, która wie, jak przyciągnąć słuchacza wykorzystując pełnię dźwięków i emocji.

- Nasze herbaty towarzyszą konsumentom w chwilach relaksu i w czasie wypełniania codziennych obowiązków. Cieszymy się, kiedy klienci sięgają po filiżankę ulubionego naparu podczas lektury ulubionej książki, słuchania muzyki, oglądania filmu, czy spotkania z przyjaciółmi – mówi Joanna Fijałkowska, Trade Marketing Manager TEEKANNE Polska. Mamy nadzieję, że zarówno muzyczna, jak i herbaciana „Malinowa…” przypadną do gustu uczestnikom nadchodzących koncertów – dodaje.

W warstwie tekstowej „Malinowa” to w większości autorskie teksty Stanisławy Celińskiej i trzy piosenki napisane przez Dorotę Czupkiewicz. Powstały one pod wpływem rozmów i historii opowiedzianych przez fanów na spotkaniach po koncertach. Za ich pomocą Artystka chce pomóc słuchaczom w różnych ważnych chwilach i rozterkach życiowych. Za muzykę, aranżacje i produkcję - podobnie jak przy poprzednich płytach - odpowiedzialny jest Maciej Muraszko, który tym razem  wzbogacił ją o nowe brzmienia. Niespodzianką jest utwór Ja-tu, Ty-tam zaśpiewany w duecie z Piotrem Fronczewskiego oraz gościnny udział akordeonisty Marcina Wyrostka.

Koncern TEEKANNE to ponad 135 lat doświadczenia w zakresie produkcji herbaty. Wykwalifikowani specjaliści nieustannie pracują nad stworzeniem kolejnych, oryginalnych wariantów smakowych herbaty, które dostarczają niezapomnianych wrażeń konsumentom w różnych zakątkach świata. Siedziba firmy TEEKANNE POLSKA mieści się w Kokotowie pod Krakowem, a główna filia znajduje się w Dusseldorfie, w Niemczech (TEEKANNE GmbH & Co. KG).W asortymencie TEEKANNE Polska znajdziemy wiele rodzajów herbat, ponad 80 różnych produktów, które można znaleźć na sklepowych półkach nie tylko w Polsce, ale też w wielu krajach europejskich.  

Więcej informacji: 
http://teekanne.pl/