„Jesienią zadbaj o najbliższych” z TEEKANNE i AQUAPHOR

3 września, pod hasłem „Jesienią zadbaj o najbliższych”, ruszy wspólna akcja marek AQUAPHOR i TEEKANNE Polska. Od tego dnia w sklepach sieci Biedronka dostępne będą specjalne zestawy zawierające dzbanek filtrujący Jasper z wkładem magnezowym, książeczkę z przepisami oraz opakowanie zielonej herbaty TEEKANNE Zen Chai.

Wrześniowa kampania to kolejna odsłona wspólnych działań marek TEEKANNE i Aquaphor. Tym razem do wyboru będą trzy warianty kolorystyczne dzbanków Jasper: biały, limonkowy i wiśniowy. Każdy z nich ma pojemność 2,8 litra. Herbata TEEKANNE Zen Chai to propozycja dla miłośników zielonej herbaty, która zawdzięcza swój niepowtarzalny smak aromatom cytryny i mango. Zestaw dopełni książeczka zawierająca inspiracje i przepisy do tworzenia domowych herbat. 

- TEEKANNE Zen Chai z kolekcji World Special Teas, która znalazła się w zestawie objętym promocją, to jeden z ulubionych smaków naszych konsumentów – mówi Joanna Fijałkowska, Trade Marketing Manager TEEKANNE Polska. Zielona herbata znana jest w Chinach od tysięcy lat i uważana jest za wyśmienity napój i źródło dobrego samopoczucia. Właśnie dlatego wybraliśmy ten produkt do kolejnej akcji z marką AQUAPHOR – dodaje.

 Promocja potrwa 2 tygodnie. 

Koncern TEEKANNE to ponad 135 lat doświadczenia w zakresie produkcji herbaty. Wykwalifikowani specjaliści nieustannie pracują nad stworzeniem kolejnych, oryginalnych wariantów smakowych herbaty, które dostarczają niezapomnianych wrażeń konsumentom w różnych zakątkach świata. Siedziba firmy TEEKANNE POLSKA mieści się w Kokotowie pod Krakowem, a główna filia znajduje się w Dusseldorfie, w Niemczech (TEEKANNE GmbH & Co. KG).W asortymencie TEEKANNE Polska znajdziemy wiele rodzajów herbat, ponad 80 różnych produktów, które można znaleźć na sklepowych półkach nie tylko w Polsce, ale też w wielu krajach europejskich.  

Więcej informacji: 
http://teekanne.pl/