TEEKANNE Polska partnerem Otylia Swim Cup Winter Edition

TEEKANNE Polska kontynuuje współpracę z Fundacją Otylii Jędrzejczak. Producent herbat został partnerem ogólnopolskich zawodów pływackich o puchar mistrzyni olimpijskiej w pływaniu – Otylia Swim Cup Winter Edition. Impreza odbędzie się w najbliższy weekend w Szczecinie.

- Jako producent herbat chętnie wspieramy organizatorów wydarzeń adresowanych do dzieci i promujących zdrowy styl życia. Tym razem każdy uczestnik zawodów znajdzie w pakiecie startowym jedną z naszych naturalnie słodkich herbatek owocowych. Wśród nich znajdą się herbatki LOVE oraz Temptation. Dla najlepszych pływaków przygotowaliśmy kolekcję naszych zimowych smaków – Magic Winter Collection, idealną na trwający właśnie okres jesienno-zimowy – mówi Joanna Fijałkowska, Trade Marketing Manager TEEKANNE Polska.

Zawody odbędą się w terminie 8-9 grudnia. Młodzi pływacy z całej Polski będą rywalizować o medale i nagrody na pływalni Floating Arena MOSRiR w Szczecinie. Zawody rozgrywane będą w sześciu kategoriach wiekowych: 2010 i młodsi, 2009, 2008, 2007, 2006 i 2005. Każdy uczestnik może startować w dowolnej ilości konkurencji indywidualnych oraz w wyścigach sztafetowych. Wydarzenie organizowane jest przez Fundację Otylii Jędrzejczak. W zawodach weźmie udział prawie 1000 pływaków z całego kraju. 

Więcej informacji: http://www.otyliaswimcup.pl/

Koncern TEEKANNE to ponad 135 lat doświadczenia w zakresie produkcji herbaty. Wykwalifikowani specjaliści nieustannie pracują nad stworzeniem kolejnych, oryginalnych wariantów smakowych herbaty, które dostarczają niezapomnianych wrażeń konsumentom w różnych zakątkach świata. Siedziba firmy TEEKANNE POLSKA mieści się w Kokotowie pod Krakowem, a główna filia znajduje się w Dusseldorfie, w Niemczech (TEEKANNE GmbH & Co. KG).W asortymencie TEEKANNE Polska znajdziemy wiele rodzajów herbat, ponad 80 różnych produktów, które można znaleźć na sklepowych półkach nie tylko w Polsce, ale też w wielu krajach europejskich. 

 

Więcej informacji: 
http://teekanne.pl/
https://www.facebook.com/herbatateekanne