Klinika Vesuna w nowej lokalizacji

Klinika Vesuna w nowej lokalizacji

Prawie 200 m2, multimedialne gabinety i nowy wachlarz usług - Klinika Vesuna zmienia lokalizację i przedstawia plany na najbliższy rok.

Nowa siedziba ma prawie 200 m2. Do dyspozycji pacjentów będzie przestronna poczekalnia, multimedialne gabinety, wyposażone w nowoczesny sprzęt, wykorzystywany w światowej medycynie i laseroterapii oraz bezpłatny parking.

- Większy lokal to odpowiedź na rosnące zainteresowanie zabiegami medycyny estetycznej ze strony dotychczasowych i nowych klientów. Do ich dyspozycji będzie 6 nowoczesnych gabinetów, w których będą przyjmować zarówno kosmetolodzy jak i lekarze - dermatolodzy, ginekolog oraz chirurg. Nowa klinika została dostosowana też do potrzeb pacjentów niepełnosprawnych - tłumaczy Mateusz Konstanty, dyrektor marketingu w Klinice Vesuna.

Klinika Vesuna powstała 9 lat temu. Rozpoczynała swoją działalność od zabiegów kosmetycznych, systematycznie wprowadzając do swojej oferty zabiegi z zakresu medycyny, ginekologii estetycznej, laseroterapii czy modelowania sylwetki. - Od tego roku Klinika poszerza zakres usług m.in. o badania USG oraz zabiegi chirurgiczne. Staje się też formalnie podmiotem leczniczym - mówi Małgorzata Konstanty, właścicielka Kliniki.

Pierwsza siedziba, od stycznia przeniesiona do nowej lokalizacji, przy ulicy Dobrego Pasterza 118c/11, mieściła się w Centrum Handlowym Krokus. Od 2010 roku klienci mogą też korzystać z gabinetów, zlokalizowanych w największym w Krakowie centrum handlowym Bonarka City Center. Tym samym, Vesuna to pierwsza i obecnie jedyna w Krakowie klinika medycyny estetycznej, zlokalizowana w galerii handlowej.

Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii VESUNA to profesjonalne gabinety działające w krakowskim centrum handlowym Bonarka oraz w nowej lokalizacji, przy ulicy Dobrego Pasterza 118C. Od początku istnienia gwarantuje swoim pacjentkom tylko skuteczne i bezpieczne technologie oraz preparaty posiadające zarówno polskie, jak i światowe certyfikaty. Bezpieczeństwo, najwyższa jakość usług oraz innowacyjne metody i najnowsze trendy medycyny estetycznej plasują Klinikę Vesuna wśród najlepszych tego typu placówek w Polsce.