Norwegia mierzona w zachwytach, a nie w koronach. Konkurs fotograficzny Fjord Line 

Fjord Line Polska ogłasza konkurs fotograficzny pod nazwą „Wspomnienia z wakacji w Norwegii”. Do wygrania niezapomniane wakacje w krainie fiordów: rejs dla czterech osób i dom wakacyjny, vouchery na prom i aparaty fotograficzne. Konkurs rozpoczyna się 20 września a kończy 30 listopada 2016 roku.

Na wakacje do Norwegii

Co roku fiordy norweskie znajdują się w pierwszej 10. najpiękniejszych miejsc na świecie (ranking National Geographic). Natura norweska przyprawia o zawrót głowy: góry sąsiadujące z morzem, wytapiające się lodowce, majestatyczne piękno fiordów, niezliczone wodospady, tysiące wysp, jezior polodowcowych – to widoki, które zapadają w pamięć. Co roku ta część Skandynawii przyciąga tysiące turystów spragnionych miejsc… bez turystów i obcowania z naturą. W Norwegii takie odosobnione miejsca znajdzie się z łatwością. Jednym ze sposobów na wygodne dotarcie na Półwysep Skandynawski jest promowa podróż morska, która ma taki dodatkowy walor, że można podróżować swoim samochodem już po samej Norwegii. Taka forma podróży daje swobodę wyboru, oszczędza czas i środki. Ofertę przepraw promowych z duńskiego portu w Hirtshals ma Fjord Line – organizator konkursu i fundator nagrody głównej (voucher na rejs w wysokości 2000 zł) i dwóch voucherów po 1000 zł. Drugim fundatorem nagrody głównej jest NOVASOL domy wakacyjne, posiadający najbogatszą ofertę domów wypoczynkowych w Norwegii. Są to domy prywatnych właścicieli, w malowniczych lokalizacjach, odosobnionych miejscach, w których mamy pewność, że nikt nie zakłóci naszego wypoczynku. Do wygrania w konkursie voucher na dom w wysokości 3500 zł.

Vouchery będzie można zrealizować do końca 2017 roku.

Miłośników fotografii na pewno ucieszy też możliwość wygrania najmniejszego na świecie aparatu cyfrowego do zdjęć natychmiastowych, czyli Polaroid Snap, fundatorem nagrody jest dystrybutor marki w Polsce, System Bank. Łączna wartość nagród wynosi 10 tys. zł.   

Co zrobić żeby wygrać?

Konkurs jest konkursem fotograficznym i tekstowym, żeby wygrać należy wysłać na adres: konkurs [at] fjordline.pl maksimum trzy zdjęcia z Norwegii uwieczniające niezapomniany moment, ulubione wspomnienie z tego kraju wraz z opisem co zdjęcie przedstawia. Szczegóły konkursu można znaleźć na stronie Fjord Line. Organizator czeka na zdjęcia w terminie od 20 września do 30 listopada 2016 roku.

Fjord Line Polska
Fjord Line jest nowoczesną firmą transportową skupiającą się na bezpiecznych i komfortowych przeprawach promowych między Norwegią, a resztą Europy. Marka Fjord Line powstała w 1993 roku i od tego czasu nieustannie rozwija się poszerzając zarówno flotę morską jak i infrastrukturę na lądzie. Fjord Line, z siedzibą w Zachodniej Norwegii, zatrudnia średnio 245 pracowników, a liczba ta powiększa się w okresie wakacyjnym o kolejne 100 osób. Obecnie flota Fjord Line składa się ze statku pasażerskiego MS Bergensfjord i katamaranu Fjord Line Express. MS Bergensfjord obsługuje połączenia pomiędzy portem w Hirtshals (Dania) a portami w Stavanger i Bergen. Fjord Line Express łączy Hirtshals z Kristiansand w sezonie letnim w jedyne 2godz. 15min. W 2013 roku Fjord Line rozpoczęło kolejną fascynującą podróż dodając do swojej oferty 2 nowe ekologiczne promy zbudowane przez naszą Stocznię Gdańsk, zapewniając tym samym codzienne połączenia na trasach pomiędzy Bergen, Stavanger, a Hirtshals oraz na nowej trasie pomiędzy Hirtshals i Langesund (Telemark).

NOVASOL Polska
NOVASOL zajmuje się wynajmem domów wakacyjnych w całej Europie, jest jednym z wiodących oferentów całkowicie wyposażonych domów i apartamentów wakacyjnych – posiada 30.000 obiektów w 26 krajach od Skandynawii po Południe Europy. Oferta NOVASOL jest różnorodna: od luksusowych willi z basenem, poprzez  wygodne domki letniskowe, przez mieszkania i obiekty na aktywny wypoczynek. Firma działa na rynku od 45. lat, w Polsce jest obecna od lat 90. Wywodzi się ze Skandynawii, ma główną siedzibę w Danii, należy do koncernu Wyndham Vacation Rentals®.