W Wielką Sobotę premiera spotu marki Bracia Koral - Lody Jak Dawniej

Już w Wielką Sobotę w TVP oraz telewizji POLSAT będzie można zobaczyć nowy spot reklamowy marki Bracia Koral - Lody Jak Dawniej z udziałem Zbigniewa Wodeckiego.

Emisja spotu jest częścią kampanii promującej m.in. nowe smaki lodów Bracia Koral produkowanych przez PPL Koral. W reklamie zobaczymy krakowski rynek oraz osoby w różnym wieku - od kilkuletnich dzieci do starszych ludzi. 

- Scenariusz reklamy oraz dobór ambasadora mają podkreślać charakter marki Bracia Koral, czyli premium. Nasze lody produkowane z najwyższej jakości składników kojarzą się z wyjątkowymi uczuciami, które są niezależne od pokolenia i sytuacji - mówi Piotr Gąsiorowski, Dyrektor Marketingu PPL Koral. 

Emisja reklamy w telewizji rozpocznie się 15.04, a zakończy 31.07.2017. Kampania w TVP obejmuje 30 - sekundowe spoty w blokach reklamowych oraz 8 - sekundowe billboardy sponsorskie emitowane przy prognozie pogody po Teleexpressie oraz po głównym wydaniu wiadomości. Kampania w telewizji POLSAT to emisja 30 - sekundowych spotów w blokach reklamowych w prime time oraz sponsoring głównego wydania prognozy pogody.

Oprócz kampanii w telewizji, działania reklamowe marki Bracia Koral obejmują materiały POS w punktach sprzedaży, Internet oraz prasę. W wakacje zobaczymy także nośniki outdoorowe w największych miastach. 

Za przygotowanie spotu reklamowego odpowiada Film Grupa, za działania w Internecie 365 agencja.