Bracia Koral na Festiwalu Visa Kino Letnie Sopot – Zakopane – Giżycko 2017

Marka Bracia Koral już po raz drugi była oficjalnym partnerem 10. edycji najdłuższego w Polsce festiwalu filmowego. Przez całe wakacje serwowała uczestnikom swoje lody. Tym samym towarzyszyła ponad 150 pokazom filmowym oraz około 300 godzinom wyświetlanych filmów.

Odbywający się od 1 lipca do 31 sierpnia festiwal prezentował szeroki przekrój filmów – od hollywoodzkich arcydzieł po oryginalne kino europejskie. Filmy były wyświetlane w największych kurortach Polski – zarówno u podnóża Tatr w Zakopanem, jak i na najdłuższym w Europie sopockim Molo oraz w okolicy jachtów w Giżycku.

Marka Bracia Koral – Lody Jak Dawniej już po raz drugi wsparła organizację Kina Letniego. Miłośnicy słodkości rozkoszowali się lodami w kinowych kawiarniach i punktach sprzedaży.

– Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w jednej z największych wakacyjnych atrakcji filmowych w naszym kraju. Najlepsze smaki lodów tworzonych z użyciem śmietanki i najwyższej jakości belgijskiej czekolady ochłodziły niejeden gorący moment podczas seansów. Umilanie czasu gościom festiwalu, jak również wybitnym gwiazdom polskiej i międzynarodowej sceny artystycznej, które pojawiły się na imprezie to dla nas ogromna przyjemność – mówi Piotr Gąsiorowski, Dyrektor Marketingu PPL Koral, właściciela marki Bracia Koral – Lody Jak Dawniej.

Plejada gwiazd, moc premier

Na uczestników tegorocznej edycji festiwalu czekały nie lada atrakcje. Wśród nich spotkania z największymi gwiazdami, wydarzenia specjalne oraz premiery filmów. Laureatem Diamentowego Klapsa Filmowego, nagrody festiwalu, został Maciej Stuhr, a Galę wręczenia statuetki uświetniła obecność gwiazd tj. Katarzyna Figura, Borys Szyc, Piotr Adamczyk i Artur Żmijewski.

W kinie Nowa Fala w Giżycku premierę miał film Spike’a Lee „Dziewczyna ma kłopoty”, w którym główną rolę zagrała Alicja Bachleda – Curuś. Gwiazda przyleciała do Polski na spotkanie z fanami i giżycką inaugurację festiwalu. W Giżycku odbył się również przedpremierowy pokaz filmu Pawła Maślany „Atak paniki”. Po prezentacji odbyło się spotkanie z Arturem Żmijewskim i Aleksandrą Adamską, którzy opowiadali o kulisach pracy na filmowym planie.

Tegoroczną, 10. edycję festiwalu Visa Kino Letnie 2017 podbiło polskie kino. Największą widownię przed ekranami we wszystkich miastach festiwalu zgromadził film „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”. Tytuł ten zwyciężył także w Plebiscycie Publiczności na najlepszy film festiwalu.

  Marka Bracia Koral - Lody Jak Dawniej zadebiutowała na rynku w sezonie 2014 z okazji jubileuszu 35-lecia działalności Przedsiębiorstwa Produkcji Lodów Koral. Obecnie w portfolio marki dostępnych jest przeszło 50 produktów - oferta obejmuje zarówno lody impulsowe, familijne jak i lody na gałki do segmentu HoReCa. Systematycznie i znacząco zwiększając udziały w rynku, marka Bracia Koral - Lody Jak Dawniej oferuje konsumentom oryginalne kompozycje smakowe przygotowywane z najwyższej jakości surowców opartych na specjalnie wyselekcjonowanych recepturach. Puszysta śmietanka, prawdziwe masło, najlepszej jakości kakao, belgijska czekolada, najwyższej klasy bakalie oraz porcje świeżych i soczystych owoców to składniki, dzięki którym lody Bracia Koral choć tworzone dziś, smakują jak dawniej.