Już wkrótce: Pierwsza Gala Boksu Zawodowego na Podhalu

Krzysztof „Diablo” Włodarczyk oraz Artur Szpilka będą gośćmi pierwszej gali boksu zawodowego na Podhalu! Nosalowy Dwór Boxing Night, czyli ogromne widowisko w stylu Las Vegas odbędzie się już 8. kwietnia w sercu Zakopanego. Gwiazdą wieczoru będzie Maciej Sulęcki.

Ekskluzywna gala, pełna sportowych emocji, odbędzie się w Centrum Kongresowym „Gerlach” w Rezydencji II Nosalowy Dwór. Organizatorem wydarzenia jest Sferis KnockOut Promotions - największa grupa bokserska w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Pomysłodawcy gali przewidzieli konkursy oraz wiele atrakcji, które zadowolą gusta nawet najbardziej wybrednego fana sportu.

Sport na najwyższym poziomie

Program ekskluzywnego wydarzenia towarzysko–sportowego przewiduje 6 walk zawodowych, występy muzyczne oraz prezentację najpiękniejszych ring-girls. Nie zabraknie również byłych i obecnych mistrzów sportu, gwiazd telewizji oraz celebrytów. Będzie to znakomita okazja na pamiątkowe zdjęcia z największymi polskimi bokserskimi sławami.

Gwiazdą wieczoru będzie Maciej Sulęcki - najbardziej obiecujący pięściarz wagi średniej w Polsce i Europie, dotychczas niepokonany na ringach zawodowych. Rekord 23-0, 8 KO (23 zwycięstwa, w tym 8 przez nokaut, zero porażek). Największe zwycięstwo odniósł w listopadzie 2014 r. na gali "Szpilka vs Adamek. Chwila prawdy" w krakowskiej Tauron Arenie, gdzie pokonał przez nokaut Grzegorza Proksę - byłego Mistrza Europy i pretendenta do tytułu Mistrza Świata. Kolejne jego walki to seria imponujących zwycięstw za oceanem.

Maciej Sulęcki wraca dziś po latach na krajowe podwórko, by przypomnieć się polskim kibicom i dobrym występem w Zakopanem otrzymać "przepustkę" do walki mistrzowskiej w USA.

Gala boksu będzie relacjonowana w telewizji Polsat. Już teraz można kupić bilet na to wydarzenie. Więcej informacji na www.nosalowy-dwor.eu.

Nosalowy Dwór Resort & Spa to malowniczo położony kompleks hotelowo-kongresowy w Zakopanem, u podnóża góry Nosal. W skład kompleksu wchodzą: Hotel Nosalowy Dwór***, Hotel Grand Nosalowy Dwór**** oraz Rezydencja i Rezydencja II Nosalowy Dwór*****. Łącznie resort oferuje blisko 400 komfortowych pokoi i apartamentów, 23 sale konferencyjne, rozbudowane zaplecze SPA & Wellness, heliport oraz 7 restauracji i barów i luksusowy VIP Business Lounge z zapierającym dech widokiem na Giewont. Nowoczesne Centrum Kongresowe GERLACH, oddane do użytku pod koniec roku 2016, 8 kwietnia stanie się areną zmagań znakomitych pięściarzy.