Nosalowy Dwór Resort & SPA najlepszym Kongres Venue w Polsce

W miniony weekend, podczas uroczystej gali  MP Power Awards w Warszawie, Nosalowy Dwór Resort & Spa otrzymał główną nagrodę w kategorii MP Power Kongres Venue (dla najlepszych centrów kongresowych w Polsce).  Konkurs, uważany za jeden z najbardziej prestiżowych w branży, organizowany był po raz piąty przez Meeting Planner.

W kategorii KONGRES VENUE, w której zwyciężył w tym roku Nosalowy Dwór Resort& SPA nagradzane są obiekty,  które dają szczególne możliwości organizacji kongresów, konferencji, zjazdów – wyspecjalizowane w obsłudze tego typu spotkań. W tej kategorii oceniano charakter miejsca, dostosowanie miejsca do potrzeb organizatorów kongresów, atrakcyjność i elastyczność miejsca, zastosowane rozwiązania logistyczne, zastosowane rozwiązania techniczne, dostępność komunikacyjną.

Meeting Planner Power Awards jest konkursem poświęconym branży eventowej i poszukującym najlepszych realizacji i praktyk we wszystkich jej sektorach.
Celem Konkursu jest wyróżnienie najlepszych eventów i projektów związanych z event marketingiem, wskazanie miejsc ze szczególnym potencjałem eventowym oraz wyróżnienie osobistości i ekspertów branży.

Zadaniem MP Power Awards poprzez wyróżnienie najlepszych projektów i pokazanie ich efektów jest promocja profesjonalizmu branży eventowej oraz budowanie świadomości wartości narzędzi z jej zakresu. Długofalowo celem konkursu jest także podnoszenie standardów pracy i realizacji projektów na każdym etapie ich powstawania oraz współpracy pomiędzy zaangażowanymi podmiotami.

MP Power Venue – konkurs na najlepszą infrastrukturę eventową wyróżnia miejsca z największym potencjałem do organizacji różnego rodzaju eventów oraz takich, które prezentują wysokie standardy współpracy z organizatorami wydarzeń.

Nosalowy Dwór Resort & Spa to malowniczo położone hotele w Zakopanem, zlokalizowane u podnóża góry Nosal. W skład kompleksu wchodzą: Hotel Nosalowy Dwór***, Hotel Grand Nosalowy Dwór**** oraz Rezydencja i Rezydencja II Nosalowy Dwór. Łącznie resort oferuje blisko 400 funkcjonalnych pokoi i apartamentów, 23 sale konferencyjne, bogate zaplecze SPA & Wellness, heliport oraz 7 restauracji i barów i luksusowy VIP Business Lounge z niezapomnianym widokiem na Giewont. W grudniu 2016 r. w nowoczesnej, wybudowanej w trwającym sezonie, największej w regionie sali kongresowej „Gerlach”, odbędzie się Wielki Bal Sylwestrowy w Krainie Śniegu.