Za nami pierwsza na Podhalu gala boksu zawodowego Nosalowy Dwór Boxing Night

W sobotni wieczór w Centrum Kongresowym „Gerlach” w resorcie Nosalowy Dwór Resort & SPA w Zakopanem odbyła się pierwsza na Podhalu gala boksu zawodowego Nosalowy Dwór Boxing Night. W głównej walce wieczoru Polak Maciej Sulęcki znokautował pochodzącego z Meksyku Michi Munoza. Na gali pojawili się m.in. Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, Paulina Sykut - Jeżyna z mężem Piotrem Jeżyną, Paula Tumala i Krzysztof Wieszczek.

Gala Nosalowy Dwór Boxing Night została zorganizowana przez Sferis KnockOut Promotions, największą grupę bokserską w Polsce i Europie Środkowo - Wschodniej. Podczas utrzymanego w konwencji Las Vegas wydarzenia, transmitowanego przez telewizję Polsat, stoczono 6 pojedynków bokserskich. W głównej walce wieczoru Maciej Sulęcki (24-0, 9 KO) wygrał przez nokaut z Meksykaninem Michi Munozem (25-7, 16 KO).

- Cieszymy się, że po raz kolejny nasi goście mogli wziąć udział w imprezie, której nie zorganizował do tej pory żaden tego typu obiekt w regionie - mówi Wojciech Budzowski, Dyrektor Generalny Nosalowy Dwór Resort & SPA. Wczorajsza gala boksu zawodowego jest kolejnym dowodem na to, że jako resort jesteśmy gotowi na nawet najbardziej wymagające realizacje. Współpracując z najlepszymi specjalistami w dziedzinie organizacji i relacjonowania imprez sportowych udało nam się stworzyć widowisko, które bez wątpienia na długo zapamiętają nasi goście i kontrahenci - dodaje.

W gali Nosalowy Dwór Boxing Night wzięło udział ponad 500 gości z kraju i zagranicy. Po części oficjalnej, uczestnicy bawili się na afterparty zorganizowanym w Restauracji Regionalnej, należącej do zakopiańskiego resortu.

Nosalowy Dwór Resort & Spa to malowniczo położone hotele w Zakopanem, zlokalizowane u podnóża góry Nosal. W skład kompleksu wchodzą: Hotel Nosalowy Dwór***, Hotel Grand Nosalowy Dwór**** oraz Rezydencja i Rezydencja II Nosalowy Dwór. Łącznie resort oferuje blisko 400 funkcjonalnych pokoi i apartamentów, 23 sale konferencyjne, bogate zaplecze SPA & Wellness, heliport oraz 7 restauracji i barów i luksusowy VIP Business Lounge z niezapomnianym widokiem na Giewont. W grudniu 2016 r. w nowoczesnej, wybudowanej w trwającym sezonie, największej w regionie sali kongresowej „Gerlach”, odbędzie się Wielki Bal Sylwestrowy w Krainie Śniegu.