Koncert Luisa Nubiola promujący płytę Global Friendship główną atrakcją weekendu czerwcowego w Nosalowy Dwór Resort &SPA

Już 16 czerwca w Centrum Kongresowym GERLACH w Nosalowy Dwór Resort&SPA wystąpi kubański saksofonista Luis Nubiola. Koncert w Nosalowym Dworze odbędzie się w ramach trasy promującej płytę "Global Friendship" - "najmłodszego dziecka" Luisa. Premiera krążka miała miejsce 1 kwietnia w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie.

Powstaniu albumu przyświecała idea zebrania i pokazania szerszej publiczności kompozycji wielkich artystów – muzyków oraz przyjaciół, którzy mieszkają w różnych krajach na całym świecie, takich jak między innymi Kuba, Polska, Kostaryka, Hiszpania czy Stany Zjednoczone. "Global Friendship" to inne miejsca, odmienne tradycje muzyczne, ale jeden wachlarz emocji i jeden uniwersalny język, jakim jest muzyka.

W Nosalowym Dworze Resort&SPA zespół zagra w składzie:

Luis Nubiola - saksofon

Marcin Henczke - kontrabas

Sebastian Kuchczyński - perkusja

Paweł Kaczmarczyk - fortepian

Koncert jest jedną z głównych atrakcji pakietu na długi weekend czerwcowy. To już drugi taki weekend  tej wiosny i druga okazja, aby uzupełnić deficyty wypoczynku. Zakopane o tej porze roku, to znakomity czas na górskie wycieczki i korzystanie ze wszystkich rozrywek dostępnych na świeżym powietrzu. Moc rozrywek i komfortowy wypoczynek oferuje w tym czasie Nosalowy Dwór Resort& SPA .Obiekt z otwartym w grudniu 2016 roku , największym w regionie Centrum Kongresowym „Gerlach”, to miejsce najciekawszych wydarzeń kulturalnych, sportowych i kongresowych w Zakopanem. To także najbogatsza w stolicy Tatr oferta hotelowa. Szczegóły pakietu oraz informacje dotyczące koncertu na www.nosalowy-dwor.eu

Nosalowy Dwór Resort & Spa to malowniczo położone hotele w Zakopanem, zlokalizowane u podnóża góry Nosal. W skład kompleksu wchodzą: Hotel Nosalowy Dwór***, Hotel Grand Nosalowy Dwór**** oraz Rezydencja i Rezydencja II Nosalowy Dwór. Łącznie resort oferuje blisko 400 funkcjonalnych pokoi i apartamentów, 23 sale konferencyjne, bogate zaplecze SPA & Wellness, heliport oraz 7 restauracji i barów i luksusowy VIP Business Lounge z niezapomnianym widokiem na Giewont. W grudniu 2016 r. w nowoczesnej, wybudowanej w trwającym sezonie, największej w regionie sali kongresowej „Gerlach”, odbędzie się Wielki Bal Sylwestrowy w Krainie Śniegu.