Bartosz Bereszyński zainwestował w polski startup

Bartosz Bereszyński, obrońca reprezentacji Polski w piłce nożnej, zainwestował w start up. Piłkarz Sampdorii został udziałowcem Royals App - dynamicznie rozwijającej się mobilnej gry społecznościowej stworzonej w Polsce. 

Aplikacja Royals App dostępna na platformach IOS i Android, to zgodnie z zapewnieniem twórców pierwsza tego typu społecznościowa gra na świecie. W ciągu pierwszego półrocza działalności aplikacji użytkownicy wygenerowali w niej prawie pół miliona wzajemnych interakcji. Jej popularność potwierdza dynamiczny przyrost użytkowników i ich zaangażowanie. Twórcy planują szybką ekspansję poza Polskę, gra w czerwcu trafi na rynek brytyjski i do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, a wkrótce będzie dostępna dla graczy z całego świata. 

- Dynamiczny wzrost liczby użytkowników Royals App to tylko jeden z wielu czynników, które wpłynęły na moją decyzję o inwestycji w tę ciekawą grę społecznościową – komentuje Bartosz Bereszyński. Od jakiegoś czasu, myśląc o przyszłości mojej rodziny, poszukiwałem ciekawego i dobrze rokującego projektu. Po zapoznaniu się z dotychczasowymi wynikami osiągniętymi przez twórców aplikacji i obiecującymi prognozami rozwoju, podjąłem decyzję o zakupie udziałów w firmie z mojego rodzinnego miasta – dodaje.

Unikalność Royals App polega na połączeniu świata wirtualnego z rzeczywistym. Nawiązując nowe znajomości użytkownicy zdobywają punkty i wspinają się na kolejne poziomy intrygującej gry. Po osiągnięciu najwyższego, 10. poziomu otrzymują status Royals, a wraz z nim specjalne benefity. 

Royals App – mobilna gra społecznościowa, tworzona przez kilkuosobowy zespół z Poznania, mający kilkanaście lat doświadczenia w branży technologicznej i startupowej. Pomysłodawcą i pierwszym inwestorem projektu jest Tomasz Henel, zarządzający funduszem TK Investments.