Sekret św. Mikołaja wyjdzie na jaw…

Grudzień to miesiąc intensywnych przygotowań, poszukiwania pomysłów i inspiracji. To czas, w którym św. Mikołaj ma tyle samo pracy, co prezentów do dostarczenia. Skąd ma na to siłę? Odpowiedź poznamy 6 grudnia bieżącego roku na Facebooku marki Carabao!

Na stronie marki Carabao na Facebooku (https://www.facebook.com/carabaoPL/?ref=br_rs)  6 grudnia br. rozpocznie się konkurs, w wyniku którego poznamy prawdziwy sekret św. Mikołaja.

- Jako marka Carabao każdego dnia pobudzamy energię naszych konsumentów, jednak 6 grudnia w tym zadaniu pomaga nam ktoś wyjątkowy. Jak św. Mikołaj radzi sobie z nadmiarem pracy? Postanowiliśmy zapytać o to naszych klientów. Udział w konkursie to doskonała okazja, by poruszyć swoją kreatywność. – zachęca Mateusz Kacprzak, właściciel PRO CABO, dystrybutor Carabao w Polsce.

Aby otrzymać zapas napoju energetycznego i nie zwalniać tempa wystarczy w komentarzu pod postem odpowiedzieć na pytanie „Skąd św. Mikołaj czerpie siłę do roznoszenia prezentów?”. Autorzy trzech najciekawszych odpowiedzi zostaną nagrodzeni. Konkurs potrwa do niedzieli 9 grudnia br.

Carabao to lekko gazowane napoje energetyczne o zmniejszonej ilości cukru, z dużą ilością kofeiny (32mg/100ml), tauryny oraz witamin z grupy B. Marka powstała w 2002 roku w Tajlandii, obecnie jest dostępna w ponad 30 krajach na całym świecie. Carabao jest głównym sponsorem Chelsea Londyn oraz sponsorem tytularnym EPL Cup, zwanym Carabao Cup (Puchar Ligi Angielskiej). Dystrybutorem Carabao w Polsce jest firma PROCABO. W sprzedaży dostępne są 3 warianty smakowe: Carabao Original, Carabao Sugar Free i Carabao Green Apple. 

Więcej informacji:
https://carabao.pl/
https://www.facebook.com/carabaoPL/