Funktional i 365agencja z roczną obsługą jedynego polskiego kierowcy w Rajdowych Mistrzostwach Świata

Krakowskie agencje Funktional i 365 agencja połączyły siły. W sezonie 2018 zajmują się kompleksowym wsparciem marketingowym Łukasza Pieniążka - jedynego polskiego kierowcy startującego w Rajdowych Mistrzostwach Świata w klasie WRC-2.

Wieloletnie doświadczenie Funktional w obszarze strategii, reklamy i designu zostało uzupełnione kompetencjami 365 agencja w obszarze obsługi public relations sportowców i wydarzeń sportowych.

- Wybrałem Funktional, gdyż są agencją spoza świata motorsportu, prezentującą wysoki poziom i dobrze zrozumieli moje cele. Zależało mi na stworzeniu czegoś kreatywnego i zupełnie innego, do czego potrzebne jest świeże spojrzenie - mówi Łukasz Pieniążek. 

 Funktional odpowiada za strategię, branding i komunikację wizualną projektu, natomiast zespół 365 agencja odpowiada za promocję w mediach społecznościowych i tradycyjnych, prowadząc m.in. biuro prasowe zawodnika.

- Pracując nad budową marki Łukasza, chcemy przenieść nasze dotychczasowe doświadczenia związane z budowaniem marek na grunt sportowy - mówi Hubert Pokrowiecki, prezes agencji Funktional - Od początku współpracy z Łukaszem dbamy o spójny przekaz, oryginalność kreacji i tworzenie niestandardowych rozwiązań - dodaje. 

- Cieszymy się na kolejną sportowo-medialną przygodę – dodaje Tomasz Orzechowski, prezes 365 agencja.

Za realizację kontraktu z ramienia agencji Funktional odpowiada Joanna Wal. Po stronie 365 agencja działania koordynuje Anna Dziedzic.

 

365 agencja - agencja marketingu zintegrowanego i PR. 
Kreacja marek, promocja i doradztwo biznesowe. 

Więcej na:

http://www.365agencja.pl 
http://www.facebook.com/365agencja.pl 
https://twitter.com/365agencja